Peale pharmatexi mügarikud 09.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Peale tupesiseseid pharmatexi tablettide( 6 tabl) tekkisid peale vahekorda imelikud mygarikud(rohkem punnide laadsed). Algul tundsin sellist kipitust ja järgmine päev olid väikesed kühmud. Kirjutasin jub asellest ühele siinsele arstile, kuid tema soovitas mul vaid naha- ja suguhaiguste arsti poole pöörduda. Mul on ka juba pool aastat kindel partner ja ausalt üles tunnistades ei ole suguhaigus siin mõeldavgi. Tekkisid kysimused, kas nyyd on seksuaaltegevusel, niikauaks kui kühmud alles on, lõpp ja nad on ka veidi väiksemaksjäänud, kas arvatavasti lõhkenud, kas ma pean siis veel ka günekoloogi juuurde pöörduma- ei tahaks küll eriti? Kas on ka mingeid koduseid ravimeid selle jaoks?
Ette tänades murelik neiu

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kipitus ja "punnid" on reaktsioonist Pharmatexi tablettidele ja need kaovad iseenesest. Soovitan edaspidi neid tablette mitte kasutada.
K.Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Tabletid peale sünnitust

Tervist doktor Litter!

Pöördun Teie poole järgneva küsimusega. Nimelt sünnitasin ma 8-kuud tagasi. Arst määras mulle peale sünnitust Micro 30 rasedusvastased tabletid, kuna laps sai rinnapiima. ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Kati !
Tõenäoliselt oleks õige valik spiraali kasuks.
Pharmatexi seeriast võiksite proovida 1-annuselisi doseeritud kreeme (pakis 6). Kuivad tabletid on happelised ja põhjustavad ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi