Kas võib olla rinnavähk? 08.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lgp.Dr Litter

Olen 29a naisterahvas,sünnitanud 7a tagasi.Probleemiks paremast rinnast erituv eritis,nagu kohvikoor,maitse on mõru..jätkunud peale rinnaga toitmise lõpetamist,mis kestis poolteist aastat.Rinnapõletikku ei olnud.Rindade katsumisel tombukesi pole tuvastanud kuigi parem rind on katsudes valulikum kui vasak..Kas peaks minema mammoloogi juurde?
Menstruatsioon käib korrapäraselt.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Küsimus oli esitatud dr,Litterile ja ekslikult minu postkasti sattunud.Arvan,et mammoloogi juurde ei pea veel minema,piisab günekoloogi konsultatsioonist.