valulikud rinnad 07.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 17 neiu. Üle nädala aja on vaevanud mind ülitundlikud ning valusad rinnad.
Ei tarvita antibeebipille ega ravimeid. Rasedustest oli samuti negatiivne.
Millest võib see valulikkus tingitud olla?
Ette tänades!

Krista

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Krista! Rindade valulik pingsus on väga paljude patsientide probleem,eriti menstruatsioonieelses perioodis.Ostke apteegi käsimüügist Agnucaston tablette ja võtke ühe kuu jooksul 1 tablett hommikul.See peaks leevendust tooma.Edu soovides,maie Väli