Rasestumisvastased tabletid koos antidepressantide 07.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Kasutan rasestumisvastastest tablettidest Novynettet, kuid samal ajal kasutan ka Xeroxati ja Imovanet 1 tablett kumbagi päevas. Kas nende toimel väheneb rasestumisvastaste tablettide mõju?Ette tänades, Laura

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Laura! Võtke julgelt neid tablette edasi.Rasestumisvastaste tablettide toime säilib.Edu soovides,Maie Väli