tupeavas imelikud punnid 06.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

kasutasin tupesiseseid pharmatexi tablette ja mingi aeg tekkisit tupeavasse punnid, ootasin ja nyyd on nad suurenenud. algul oli kibe ja valus nyyd enam ei tunne neid, aga nad on olemas- kas ma peaksin arsti poole pöörduma, või kaovad nad ise ära mingi aeg.
ette tänades kätlin

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Kätlin.
Pöörduge nahasuguhaiguste või naistearsti poole.
Tervitades Aire Sekavin

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Moodustised tupeavas

Tere!
Olen 28 a naine.Nädal aega on tupes olnud ebameeldiv tunne, voolus, punetus. Kahtlustasin seent (kuna enne on tihti olnud), seda kinnitas ka arst. Mure aga on praegu milleski muus. Tupeavas, ...

Ülle Kadastik

Vastas dr Ülle Kadastik

Ter. Võimalik, et teil on ikkagi tupeseenest tekkinud muutused genitaalidel. Täpse diagnoosi määramiseks peab võtma analüüsid. Kondüloomidele on spetsiifiline proov, mis määrab selle haiguse.Soovitaks ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi