Tablettide võtmise aja muutmine. 05.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere lp. naistearst! Mina küsisin Tri-Regoli võtmise aja suhtes, et kas võtta hommikul või õhtul. Ma ei teadnud, et soovitav on õhtul võtta, arvasin, et ükskõik millal, vaid tähtis on enam-vähem üks kindel kellaaeg. Mina võtan hommikul. Kuid kas nüüd poole tsükli pealt võib ikka seda aega muuta, et võtan hommikul kella 10 asemel õhtul kell 22. Vahe umbes 12 t., äkki tuleb tsüklihäire? Või jätkan siiski vanaviisi ja alles järgmist tabletilehte hakkan võtma õhtuti? Tänan!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Jätkake sellel kuul hommikuti pillide võtmist ja alustaga uue tükliga õhtuti ja tehke siis alustades 7 päevase pausi asemel 6-päevane paus.
K.Seemen