kas saab? 03.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere lgp.dr.Pree.
Olen 25 a.naine ja mind huvitab kas saab kirurgilisel teel tuppe kitsamaks teha.
lapse sünnist on möödas 2 aastat,on kadunud usk,et midagi taastuks pelgalt harjutusi tehes.Günekoloog ütles, et selliseid lõikusi eestis ei tehta.Et mehe rahuldamuseks on ka teisi alternatiive.Võib-olla pole siin õige koht selliste küsimuste jaoks aga ma tõesti ei oska kuskilt abi otsida.Loodan,et äkki teie oskate vastata.Olen tõesti masenduses.

Kõike head soovides
Õnnetu

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere !Usun et saame teid aidata, peate tulema vastuvõtule. Tartu NN Lossi 36, tel 7319988 või Elite kliinik(erakliinik) Sangla 63, tel 7409930.
Dr Kadastik