tere 30.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mul probleem selline, et olen võtnud 3 aastat Novinette tablette, probleeme pole olnud. septembris tegin tablettide võtmisega väikese pausi. Detsembris hakkasin jälle võtma nagu peab tsükli esimesel päeval, kuid nüüd on nn päevad kestnud juba 14 päeva, tundub nagu ei lõppekski. Viimased 5 päeva on eritus küll ainult määriv aga ikka on. (nüüd on vere asemele juba pruuni värvi eritis). On tegemist mingi tõsise probleemiga või on see tingitud uuest tablettide võtma hakkamsest?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Põhjus, miks nüüd hakkas veritsema, ongi selles, et sai tehtud paus pillide võtmisele. Veritsust pillide võtmisega alustamisel esineb tavaliselt 1-2 kuu jooksul ja see kaob iseenesest. Seega tuleb pille skeemi järgi edasi võtta, muretsemiseks pole põhjust.
K.Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

emakakaela ektoopia

Tere!

Kas emakakaela ektoopia takistab rasestumist?

Ette tänades,
H.

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

tere!
Emakakaela ektoopia ei mõjuta rasestumist mitte sugugi.
K.Seemen

Loe edasi

menstruatsioonitsükli häiretest

Tere dr.Väli!

Suured tänud abi eest!

Lugupidamisega,

Juta

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere,Juta! Soovin Teile edu! Maie Väli

Loe edasi

Vahekord

Tere!
Kas tohib olla naisega vahekorras kui parajasti on päevad?

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Võib, kui mõlemale sobib .

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi