Valus peale vahekorda 21.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et peale vahekorda on mul tuppe ümbert valus, mitte seest vaid väljast häbememokkade juurest (nn. augu ümbert). Muidu ei tunne midagi, aga kui puutuda sealt, siis on valus. See on umbes kolm neli päeva, siis on jälle kõik korras. Millest see küll tingitud võiks olla. Söön Merciloni beebipille ka, olen kuulnud, et pillide söömise ajal ei lähe enam nii märjaks ka, kui tavalisest. Loodan, et saite mu küsimusest aru.

Ette tänades. E

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Pillide kasutamisega võib kaasneda tupe limaskesta hellus ja vähene valulikkus vahekorra ajal/järel. Soovitan kasutada libestus-geeli.
dr.K.Seemen