Duphastoni mõju 16.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Kas on võimalik, et duphastoni tarvitamisest tekib meeletu väsimus ja uni? Kas on normaalne, et selline olek kestab esimestel päevadel tablettide tarvitamisel.
Aitäh.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kõikidel ravimitel võivad esineda kõrvaltoimed.
Teie raviarst otsustab, kas ravimine või ravita jätmine on lõppkokkuvõttes Teie organismile kasulikum.
Kui kaebused on mööduvad, ei oma nad kliinilist tähendust.