pastinoril logestile 11.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Võtsin vajadusel postinori. Umbes nädal peale päevi. Ja siis umbes nädal peale postinori võtmist (kaks nädalat peale päevi siis) oli mul kaks päeva veritsus. Arvates, et tegu on päevadega hakkasin võtma logestit ja astusin ka kaks päeva peale võtmist vahekorda. Kui suur on tõenäosus, et logest ei mõjunud? Või kas tegu oli üldse päevadega

kristel

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Nädal peale Postinori võtmist tekib väga sageli veritsus kui reaktsioon sellele hormoonile, tegemist pole menstruatsiooniga. Sellest pole midagi katki, et hakkasite siis võtma Logesti tablette. Samas kindlat rasestumisvastast garantiid esimesed tabletid veel ei anna. Võtke tablette edasi ja tehke 3-nädalase pillide võtmise järel ka rasedustest.
dr. K.Seemen