peale katkestamist rinnad tilguvad... 10.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere,
mure selline, et olin sunnitud terviseprobleemi tõttu katkestama raseduse 11-12 nädalal. möödas 6 päeva, aga rinnad on nii valusad, pingul ja tilguvad. kas on ka mingeid looduslikke vahendeid, et rindu ja organismi tervikuna võimalikult valutult ja tervislikult uuesti tasakaalu saada? tean, et on ka ravimeid, aga ravimeid ma hetkel võtta ei tohi.
tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ostke apteegist käsimüügist AGNUCASTON tablette ja võtke igal hommikul 1 tablett (30 päeva).Ka võiks rinnad tugevasti kinni siduda.Edu soovides,Maie Väli