Esimese vahekorraebaõnnestumine 09.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere lugupeetud doktor,
Teile kirjutab 18 aastane neiu, lootuses natukene abi ja head nõu saada. Probleem minu jaoks suhteliselt piinlik ja seega pole sellega ka kuhugi arsti poole pöördunud. Nüüd siis probleem-olen juba kuu aega oma noormehega üritanud seksuaalvahekorda astuda, see aga pole siiamaani õnnestunud, sest poisi peenis lihtsalt ei lähe mulle tuppe. Peenis läheb probleemideta sisse umbes 3-4 cm ning edasi lihtsalt ei lähe, justkui mingi sein tuleks ette. Kui poiss üritab sügavamale lükata, on minul kohutavalt valus ning ma lihtsalt ei suuda jätkta. Oleme igatmoodi üritanud, aga ei õnnestu. Liiga väheses erutuses ei saa probleem olla, kuna oleme poisiga koos olnud juba üle kahe aasta ning ma tõesti armastan teda ning soovin temaga seksida. Eelmängud on meil alati väga pikad ja ma olen alati nö. "märg", aga sellegipoolest ei lähe peenis sügavamale. Oleme proovinud ka libestusainega, kuid ka see pole midagi muutnud. Mida ma peaksin tegema? Olen juba kompleksides, kuna hakkab tunduma, et mul on midagi viga ja ei saagi kunagi vahekorda astuda. Kas peaksin pöörduma naistearsti poole? Milles võiks probleem olla? Oskate ehk aidata!?
Ette tänades ja kõike head soovides,
Elen

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere, Elen,
arvan, et võiksid tulla naistearsti juurde, et veenduda, kas Sul on kõik korras.
Mehhaaniline takistus on vähe tõenäoline. Pärast läbivaatust saab aga juba otsustada, mida edasi teha.
dr. K.Seemen