probleemid esimese vahekorraga 09.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lugu järgmine... otsustasime noormehega selle sammu astuda. Olen 21- aastane ja siiani olin syytu, aga ma ei ole kindel, et mu syytus kadus. Ma lugesin, et neitsinahk asub kohe tupe ees, järelikult pidi see ju katki minema. Aga asi selles, et tal ei läinud täielikult sisse, alla 10 cm. Ma olin lodvestunud ja märg. Tundsin, et peenis läks nagu kuskile vastu ja seal edasi ei olnud nagu kuskile minna. Ise arvasin, et äkki ei läinud neitsinahk katki, aga siis lugesin, et see asub eespool. Verd vahekorra ajal ei tulnud, kuid valus oli kyll ja järgmisel päeval tuli natukene verd. Äkki oskate öelda, miks see nii oli? Kas on voimalik, et mul ongi nii väike tupp. See pidi ju veniv ja elastne olema...
Oleksin väga tänulik vastuse eest.

Kadri

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kadri!
Kui kahtlete oma anatoomias, pöörduge plaanilises korras naistearstile. Teid nõstatakse, uuritakse.