Voolus/nahaärritus 02.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 19 aastane neiu, mul on varem ka selline asi esinenud aga on iseesesest ära kadunud paari päeva möödudes, järsult suureneb vooluse hulk (tihe valgevoolus, lõhnatu) ja see pikemaajalisel kokkupuutel nahaga tekitab ebamugavustunnet ja punetust, vahel ka kipitust või sügelust, alakõhus on aegajalt nõrk valu, muid kaebuseid ei ole, millest see võib olla tingitud, kas järsku peaks mingisuguseid ravimeid tarvitama või lähemalt günekoloogiga rääkima?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Ovulatsiooni ajal on klaasjas, läbipaistev, lõhnatu voolus normaalne.
2. Kui Teil on kaebusi, peaksite plaanilises korras pöörduma naistearstile. Teid uuritakse ja nõustatakse.