emakaela haavand 01.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere lgp. Katrin Seemen

Suvel 2002 korvetati mul emakakaela haavandit. Peale korvetust läbivaatusel oli koik Ok. Kas sellega on nüüd mure murtud voi tuleks aeg-ajalt seda uuesti kontrollida?. Kas selleks peab teatud spetsialisti poole pöörduma voi piisab naistearstist? Olen 32 aastane, 1 laps.

Ette tänades
Annely

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Aastas kord tuleb pöörduda naistearstile läbivaatuseks ja analüüsi (PAP) võtmiseks.
dr. Seemen