arusaamatu haigus 30.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 39 aastane naine,kolme lapse ema.Oma viimase lapse sünnitasin 1992 aastal.Raseduse ajal hakkas valutama vasak rind.Lapse sünnitamise päevast kaks nädalat hiljem sattusin haiglasse diagnoosiga mädane mastiit.Järgnes lõikus.Nüüd 11 aastat hiljem hakkas jälle rind valutama, kaenla alla tulid muhud.Kui muhkude peale vajutan, tuleb sealt välja mädast vedeliku,küll teist nii vähe aga ikkagi.Eelmine aasta augustis panin spiraali.Ma sooviksn teada, kelle poole ma peaksin esmajärjekorras pöörduma ja kas on võimalik,et mul on vähihaiguseoht .Ettetänades ja lugupidamisega keskealine naisterahvas.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Saatekirja mammoloogile võib anda nii günekoloog kui perearst. Ilmselt on siiski tegemist põletikulise protsessiga.
dr. Seemen