Pillid ja kõhulahtisus 24.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen uurinud siit ja sealt, et leida infot, et milliseks loetakse tugevat kõhulahtisust, mille korral pillide toime nõrgeneb, aga tulutult. Oksendamisega on selge- 3-4 tundi peale tableti võtmist ei ole pruukinud imenduda. Kas kõhulahtisuse puhul tuleb arvestada sama ajaga?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kui kõht on lahti, soovitan sama päeva jooksul võtta veel üks tablett. Vajadusel (probleemi püsimisel))ka järgmine päev korduv tablett ja peale karbiga lõpetamist võiks mitte jätta pausi ja võtta uuest karbist pille edasi.
dr. Seemen