Ebameeldiv tunne kusiti p.k.-s 17.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Mul on selline küsimus-umbes nädal tagasi tekkis mul urineerimise lõpul ebameeldiv tunne kusiti piirkonnas,mis ei ole otseselt valu.See tekib üle päeviti ja ei lase ööselgi magada.Kas tegemist võib olla mingi põletikuga?
Olen 21 aastane ja ei ela suguelu.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Tegemist võib olla põletikuga kuseteedes. Soovitan pöörduda perearsti poole,vajalik on teha uriini analüüs.
dr.Seemen