Suur mure 16.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mul on juba nädala aega pärast menstruatsiooni lõppemist olnud tugev voolus .Algul oli nagu normaalne aga nüüd on selliseks limaseks ,läbipäistvaks muutunud .Mingit erilist lõhna ei ole .Mis see olla võib ?Käisin arsti juures eelmine kuu ja mulle tehti ära suguhaiguste proovid ja need olid kõik korras.
Menstruatsioon on korrapärane .Äkki oskate aidata .Olen mures .
Ette tänades Kristi.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Normaalselt on tsükli keskel limane voolus, see vastab ovulatsiooni perioodile ja on seotud kõrge östrogeenide tasemega selles perioodis.
Kui selline voolus jääb püsima ka menstruatsiooni eelselt ja ka peale järgmist menstruatsiooni, soovitan konsulteerida arstiga.
dr. Seemen