tupe haigus 11.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Ma alustasin oma seksuaaleluga pool aastat tagasi. Ja kuni selle ajani on kõik korras olnud(väljaarvatud see, et ma pole ühtegi orgasmi saanud). Kuid kuskil poolteist nädalat tagasi tekkisid tupe sisse ja väljapoole imelikud punnid. Enamus kadusid selle aja jooksul juba ära.Aga alles jäi 2 punni tupe välispinnale, mis ei lähe ära vaid pigem kasvavad. Ei teagi kas punn on just õige sõna...see on rohkem nagu mingi liigliha..Kas te oskate öelda millega võib tegemist olla...ja mis ma ette peaksin võtma??Aitäh

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Soovitan pöörduda naistarsti poole. Ilma leidu nägemata ei oska Teie haigust küll kommenteerida . (Võimalik, et tegu on papilloomiviirusega ??)
Tervitades Aire Sekavin