vagiina kuulid 11.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tahtsin küsida selliste asjade kohta, nagu seda on vagiina kuulid. Tunnen ise, et mul on väga nõrgad tupe lihased, tänu millele, ei ole ma ka 100% rahul oma sekuaaleluga, sest ma ei tunneta asju jne. olen mõelnud pöörduda ka seksoloogi juurde, kuid natuke imelik vist on, sest olen alles 20 aastane.aga tahtsin jah teada, et mis teie arvate neist kuulidest ja kas üldse soovitate neid.
vastust ootama jäädes

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tupe kuulid on väga head tupelihast treenimiseks, seega soovitaks neid väga. Head on tahtlikud tupelihaste sissetõmbed lihaste treenimiseks ka ilma kuulideta. Ka harjutused vaagna lihastele ja kõhulihastele on teile sobilikud. Kõike head soovides dr. Kadastik