Põletik 10.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on suur kahtlus, et olen nakatunud go-sse. Kas on võimalik, et see põletik on olnud juba pikemat aega ( 2 kuud ) ilma, et ma oleksin seda märganud. Mingeid kaebusi mul ei olnud ja miski mind ei seganud. Ma pole ka see aeg vahekorras olnud. See partner on mul olnud pikemat aega ja kunagi ei ole midagi sellist olnud. Nüüd, nädal peale vahekorda tekkisid tugevad, häirivad vaegused. Kas mina võin olla nakataja ilma oma teadmata, või nakatati hoopis mind?
Tänades, Anneli

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Anneli.
Gonörroa võib kulgeda asümptoomselt ka aastaid. Seda, kas olete saanud nakkuse oma endiselt või praeguselt partnerilt ei oska Teile küll öelda. Soovitan teha uuringud suguhaigustele nii Teil kui Teie partneril.
Tervitades Aire Sekavin

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

neeruvaagna põletik & rasedus

Kui mul on olnud neeruvaagna põletik, siis kuidas see mõjutab rasestumist? Mida mõeldakse selle all: "peab rasedust ette planeerima"?

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere!
Raseduse ajal on naisel, kellel on krooniline neeruvaagna põletik, risk selle haiguse ägenemiseks. Raseduse planeerimine tähendab, et rasestumist tuleb planeerida aega, kui pole vahetult olnud ...

Loe edasi

Põletik

Peale sünnitust avastas naistearst mul väikse põletiku ja kirjutas rohuks polygynax ,kuna infolehel oli kirjutatud,et ei soovitata kasutada rinnaga toitmise ajal (arst väitis,et võib),jäi mul põletik välja ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Polygynaxi tupekuule võib imetamise ajal kasutada.
dr. Seemen

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi