Valuhood enne menstruatsiooni 29.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen 29 a ja siiani ei ole peale aborti rasestuda õnnestunud. Varem ei üritanudki ja viimasel ajal oleme lihtsalt "lohakad"olnud. Tavaliselt soovitatakse arsti visiiti peale 0.5-1a üritamist, aga meil on asi veidi teisiti. Nimelt on minu abikaasa meremees, kes viibib harva kodus ning see tõttu on aeg veninud 2 aasta peale.
Küsimus on aga selline, et aegajalt esinevad enne menstruatsiooni algust alakõhus valuhood. Kui suguelu pole olnud, siis valuhoogusi ei esine. Milles võib valuhoogude põhjus olla

Ette tänades

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Peaksite pöörduma plaanilises korras naistearstile, et teha analüüsid sugulisel teel levivatele haigustele.