"Päevadest" 28.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olin menstruatsiooni kolmandal päeval vahekorras. Spiraali pole ja pidevaid rasestumisvastaseid tablette ei kasuta. Kuna polnud eriti kursis rasestumisvõimaluse kohta päevade ajal, siis võtsin pärast igaks juhuks ühe Postinori tableti. Tavaliselt kestavad päevad keskmiselt 4 päeva, aga nüüd on vereeritus jätkunud (juba 9 -s päev)! Kas põhjuseks võib olla seks päevade ajal, Postinor või on mul põhjust karta midagi veel hullemat. Olen 36.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Põhjuseks on Postinori tablett, vereeritus peaks iseenesest siiski peatselt lõppema.
dr. Seemen