rinna kasvajad 27.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, dr.Litter!
Mind huvitab, kas rinna tsüstid või muud kasvajalised moodustised jäävad pildile ka siis, kui teha tavaline kopsu röntgenpilt? Kas on normaalne, et võib esineda aeg-ajalt rindade valulikkust ilma mingi näilise põhjuseta?
Aitäh!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
1. Igal radioloogilisel uuringul on oma näidustus ja piirkond, mida uuritakse. Võib olla juhuleide, kuid igale organile valitakse sobiv projektsioon uuringuks.
2. Jah.