Jeanine beebipillid ja päevad 27.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul selline mure-olen kaks aastat Logestit söönud mis oli ok(päevade suhtes),siis aga lasin kirjutada endale Jeanine pille(pidid hästi aknele mõjuma).Olen neid söönud kaks kuud,esimene kuu päevi põhimõtteliselt ei olnud,määris ainult,siis sõin teise paki ja päevi ei ole hakanud(homsest peaks idee järgi juba uue pakiga alustama),eile tegin ka rasedustesti-negatiivne!Kuna mul pole kunagi päevadega probleeme olnud,siis nüüd tunnen küll muret?Millest see võib olla,et päevi pole ja mis teha?Ette tänades M.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Pillide võtmise ajal võivad igakuised veritsused üldsegi kaduda. Kui see Teid häirib, hakake taas Logesti võtma.
dr. Seemen