mure 19.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutan kuuendat kuud Mirelle tablette, siiani pole probleeme olnud, aga see nädal jäi ühe tableti võtmine ligi 12 tundi hiljemaks ja paari päeva pärast hakkas tulema natuke pruunikat eritust, vahepeal tuleb ka heledamat verd. Kas selle põhjuseks võib olla tableti võtmise hilinemine või näiteks see, et viimased kaks nädalat olen pidevalt suure närvipinge all olnud. Hirmuga tegin juba rasedustesti, see oli negatiivne. Kui veristsemine ise lõpeb, kas on vaja ikkagi arsti poole pöörduda?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Veritsus on kindlasti seotud tableti unustamisega, nüüd tuleb pille skeemi järgi edasi võtta ja 7 päeva jooksul kasutada lisakaitsevahendit(kondoomi). Arsti juurde pole vajadust pöörduda.
dr. Seemen

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsiooni mure

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi