Mensese korrapärasus 19.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Rasedustest näitas sel päeval kui päevad pidid hakkama heledalt rasedust. Päevad hakkasid veidi hiljem,kuid korapäratult. Verd tuli ainult esimesel päeval normaalselt. Toidan last rinnaga ka. Kaua pean ootama et päevad taastuksid normaalselt. Või on tegu haigusega ?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kui rasedustest on positiivne või nõrgalt positiivne, tuleb kindlasti ~1 nädala pärast rasedustest korrata ja reserveerida aeg naistearstile. On vaja täpsustada raseduse olemasolu emakas või emakaväliselt või füsioloogiline (toitmisaegne) m.tsükli häire.
Vajate naistearsti reaalset konsultatsiooni ja meetodit soovimatust rasedusest hoidumiseks.