Suur vere eritus 07.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Minu mure on järgmine.Poolteist nädalat hakkasid väikese hilinemisega päevad. Tugeva kõhuvaluga ja sellele järgnesi suured nn. klimbid nagu kergelt hüübinud veri umbes 2*2 sm. Peale seda kõhuvalu andis järele aga klimpidega koos tuli ära ka spiraal ja vereeritus ei taha järgi jääda. Olen sünnitanud kaks last noorim on praegu 1,4 aastane. Mõlemaid olen säilitanud umbes 8 nädala pealt. Ette tänades Merle

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kas tegite ka rasedustesti? Võimalik, et tegemist oli raseduse katkemisega ja sellest ka suurem ja pikem vereeritus. Veritsuse peatamiseks on olemas ravi( retseptiga) ja selleks peate ikkagi pöörduma naistearsti poole.
dr. Seemen