menstruatsoon 07.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

imetan kuue kuust last . Kas siis võivad päevad ära jääda,oleme koguaeg kasutanud kaitsevahendeid.päevad on 4 päeva üle läinud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Rinnaga toitmise ajal on hormoon prolaktiini tase kõrge. Seetõttu võib olla m.tsükli häireid ja enamus m.tsükleid anovulatoorsed.
Kinnituseks tehke hommikusest uriinist rasedustest.
Konsulteerige naistearstiga kontratseptsiooni osas.