kõhuvalu 01.10.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lugupeetud dr. Sekavin,

probleem on alakõhus esinev kõhuvalu, mis tekib peale vahekoda, mitte kohe, aga mõne aja möödudes. Lisaks esineb peale vahekorda verejooksu, mitte palju aga selline veritsemine, mis lihtsalt määrib natuke.Milles võib olla probleem, kas on tegemist mõne suguhaigusega?

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Pöörduge naistearsti poole, et teha kindlaks valude ja vahekorra järgse veritsuse põhjus. Veritsuse põhjus võib olla emakakaela patoloogia, emaka või emakakaela põletik, suguhaigus jne.
Tervitades Aire Sekavin