suguelu probleemid 22.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Hakkasin kasutama rasedusvastaseid tablettet Novynette. Usu et sellega seoses muutusid ka mu rinnad üsna valulikuks. KAs võb olla, et tabelettid muudavad ka suguelu mingil määral valulikus? Mõnikord on tupes vahekorra ajal natuke kibe.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tõenäoliselt on tegemist tupeseene ägenemisega.
Palun reserveerige plaanilne aeg naistearsti vastuvõtule.