valu pärast vahekroda 18.05.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Pärast vahekorda on mul alati umbes tunni jagu päris vastikut kõhuvalu, nii et olla saab ainult pikali ja kõveras.

Muidu voolust ei ole, mingeid põletikke pole kunagi leitud ja päevad käivad kah korrapäraselt.

Milles võiks asi olla? Tänan!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Kui seemnevedeliku prostaglandiinidest põhjustatud suguühtejärgseid emaka kokkutõmbeid tajutakse ebameeldivaina,võiks tarvitada kondoomi.