Ovultasiooni ei ole 08.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr Litter.

Küsimus alljärgnev, olen 27 aastane, 1 aasta tagasi lõpetasin Minuleti võtmise, 7 kuud olen proovinud last saada, aga testide põhjal ovulatsiooni pole. Sama tuvastas ka ultraheli, st folliikuleid 1 ja seegi väike. Günekoloog (keskhaiglas) ütles, et seal ta ei saa mind spetsialisti juurde saata, et vara veel. Samas mõistetamatu, mida oodata. Võiks ju põhjuseid uurida, kuna mul on ka tihti põletikke olnud, samuti kaalutõus ja ebaühtlane tsükkel pärast Minuleti lõpetamist. Kas oskate soovitada, kelle poole pöörduda, et asja uuritaks? Ultraheliarst arvas, et võiks munasarju stimuleerida.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Te olete minuga nõus, et nõudmistega on raske midagi saavutada.
Kirjeldage arstile oma muret ja kaebusi.
Soovitan pöörduda Nõmme Erahaiglasse dr.Vinkeli poole tasulisteks uuringuteks.