päevad pillide võtmise ajal 08.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

olen aasta algusest peale Marveloni tarvitanud. vahemäärimisi on küll tihti ette tulnud, aga seekord, laupäeval, algasid päevad, kusjuures pakk on alles poole peal. palun öelge mulle, kuidas on võimalik, et mul päevad algasid, kui olen oma igapäevase hormooni portsioni sisse võtnud? võib see viidata mingile haigusele?

Tänud

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Vaheveritsusi võib esineda pillide võtmise esimeste kuude jooksul. Tuleb pöörduda siiski naistearsti poole, et jätkuvate veritsuste põhjus kindlaks teha. Suure tõenäosusega leiab probleemile lahenduse, kui pille vahetada. Vereerituse peatamiseks soovitan praegu võtta 2 tabletti Marveloni päevas 10 päeva jooksul.
dr. Seemen.