Üleminek Logestilt Tri-Minuletile 04.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Sooviksin teada, kuidas toimub üleminek Logestilt Tri-Minuletile? Kas ma alustan kohe uue pakiga, kui Logest otsa saab või pean ikka 7-päevase pausi ja siis alustan Tri-Minuletiga nagu uue Logesti pakiga?

Ette tänades,

K

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud K !
Kõikide 21-päevaste pillide tarvitamise skeem on 21+7+21+7......
Kalendrisse märkige 7-tabletivaba päeva.
Nii, et peale tabletilehte 7-päevane paus , siis jätkake uue lehega.