Rasedusvastased pillid 01.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere ja ilusat suve lõppu!

Tahaksin natuke küsida: nimelt juhtus, et tabletivõtmise viimasel, 21. päeval jäin õhtul magama ja võtsin tableti alles järgmisel hommikul (mis oleks pidanud olema esimene tabletivaba päev). Kas nüüd on oluline, et ma teeks vahe ka ühe päeva võrra pikemaks, nii et kahe tabletipaki vahele jääks ikkagi 7 päeva? Või võin alustada uue pakiga nii, nagu poleks viimane tablett hilinenud (et siis jääks vahe 6 päeva)?
Tänan Teid juba ette!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kasutasite õigesti "unustamise skeemi".
Jätkake endiselt 21+7+21+7.......
Jätke 7-päevane vahe.