Pikaks veninud päevad... 31.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et niiöelda päevad on kestnud juba järjest 4 nädalat! Eritus on küll suhteliselt väike, nii et tavaliselt piisab pesukaisest. (Olen 16-aastane; päevad on käinud 2 aastat; varem pole järjest kestnud rohkem kui 9 päeva (tavaliselt 6-7 päeva) ja vahe on olnud küll natuke kõikuv, aga tavaliselt umbes kuu aega, mentsruatsioonivalusi ei ole; olen süütu)
Mis selle põhjuseks võib olla ja kas peaksin kindlasti arsti poole pöörduma?
Ette tänades,
murelik neiu

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kindlasti tuleb pöörduda arsti poole, sest selline pikk vereeritus pole normaalne nähtus. Tablettidega on võimalik see veritsus peatada.
dr. Seemen