tampoon jäi sisse 28.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!mul juhtus selline päris hirmutav asi, et tampooni välja võttes avastasin, et üks tampoon oli veel sees. ei tea, kuidas sain küll nii hajameelne olla, aga ei tea, kui kaua see seal olnud oli. enne avastamist oli mul küll paha olla ja on ka praegugi - alakõht tuikab natuke nagu päevade alguses vahel (praegu ei kasuta tampooni ja need eelmised eemaldasin paar tundi tagasi). mis tagajärjed võivad juhtunud lool olla. ootan vastust , Mia
aitäh ette

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Tuppe pikemaks ajaks unustatud tampoon võib põhjustada tupepõletikku. Soovitan nüüd selle menstruatsiooni ajal tampoone enam mitte kasutada. Kui tekib halvalõhnaline rohke voolus, pöördu arsti poole.
dr. Seemen