naistearsti vastuvõtt 22.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere,
kui vastuvõtule aega kirja panna, kas peab arvestama ka menstruatsiooniga, et see ei satuks vastuvõtupäevale? tegemist oleks mu esimese visiidiga ja kas on äkki parem, kui päevi pole?
tänan.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Esimene günekoloogiline läbivaatus võiks võimaluse korral olla tõesti tsükli keskpaigas. Mure korral pöörduga aga kohe esimesel võimalusel, ka siis kui Teil on menses.
Tervitades Aire Sekavin