gunekoloogiline labivaatus 17.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!!

Mul ei ole veel oma naistearsti!Kas olex voimalik teie juurde tulla? Tahaxin hakata kasutama rasestumisvastaseid tablette ja tahaxin,et te mind labi vaataxite. Millal olex teil aega? Ja veel selline kusimus,et ma ei tea kas mu haigekassakaart tootab,kuna tulin toolt ara juba martsi kuus. kas ma siis pean maxma ja kui palju?

Suur aitahh teile,

Neiu

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Neiu!
Helistage haigekassasse 6033600 ja täpsustage oma ravikindlustus.
Ilma ravikindlustuseta maksab eriarsti esmane vastuvõtt 200.-, onkoloogiline analüüs 79.-, Klamüüdia PCR 162.- ja gonorröa PCR 162.-, tupeanalüüsid 100.-, ultraheli 150.- jne.