Millal menstruatsioon? 16.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Söön duphastoni,sest mul on progesterooni puudus,nüüd on aga 13 tabletivaba päev,kuid menstruatsiooni pole ikka veel.Mis aja peale see enam-vähem tekkima peaks?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Veritsus peale Duphastoni tablettide võtmist tekib tavaliselt 2-5 päeva pärast. Põhjus, miks menstruatsiooni ei tulnud, on seotud hormonaalse regulatsiooni häirega või on tegemist rasedusega.Soovitan teha rasedustesti.
dr. Seemen