tri-regol 13.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuidas lükata päevi nädala võrra edasi tri-regoli kasutades? Ühefaasiliste tbl.puhul on kõik tbl. ühesuguse koostisega, tri-regoli puhul erineva koostisega. Ja kas ras.vastane toime säilib?
Ette tänades

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Tri Regoli kasutades peaksite selleks, et tsüklit edasi nihutada, lehe lõppedes tarvitama edasi uue tabletilehe viimaseid tablette. (Samavärvilisi nagu kasutate enne oodatavat mensest) .Siis Teie rasedusvastane toime säilib.
Tervitades Aire Sekavin