kihelus ja voolus tupes 11.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen mitu päeva tundnud ebameeldivat kihelust tupepiirkonnas. Täna tuli ka mingit kollakat vedelikku, millel ei olnud halba lõhna. See tekkis pärast viimast armatsemist mehega, kui ta mind aktiivselt käega hellitas. Kas peaksin pöörduma naistearst poole?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kui probleem( kihelus ja voolus) ikka püsib, tuleb minna naistearsti juurde.
dr. Seemen