Menstruatsioon ei taha kuidagi ara loppeda... 09.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 29. Olen juba neli nadalat jarjest veritsenud. Tavaliselt on mul tsukkel umbes 32 paeva ja paevad umbes 1 nadal. Kuni Maini oli koik ok. Mai kuu jai vahele, juunis olid paevad 2 nadalat ja nuud siis juba neli nadalat. Millest see tuleb ja kuidas on voimalik see ara lopetada? Arsti juurde sain aja alles kahe nadala parast.

Ette tanades,
Pille

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Pille! Siin tuleb kindlasti günekoloogi poole pöörduda,et välistada põletikulist protsessi väikeses vaagnas.Ega Teil spiraali emakas ei ole? See võib anda küll pikaajalist vereeritust,kui on langenud emakakaela. Ja lõpuks võib anda pikaajalist vereeritust raseduse iseeneslik katkemine.