peale vahekorda algavad nagu päevad 06.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

lõpetasin 5 kuud tagasi logesti söömise (sõin pea 3 aastat), algul käisid päevad normaalselt, nüüd viimased kahed päevad hilinenud veitsa, aga lugu selline et peale viimaseid päevi nii kui olen vahekorras järgmisel päeval hakkab mensuvaludega veritsema, veritseb 2-3 päeva ja siis lõpeb ära ja järgmise korrani. Mida soovitate?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Vahekorra järgse veritsuse põhjus on sageli põletik suguteedes. Soovitan minna analüüse andma.
dr. Seemen