Kardan naistearstile minna 05.08.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,olen selline arg inimene,et ei suuda kuidagi naistearsti juurde kontrolli minna,kasutan küll rasedusvastaseid vahendeid,kuid kuna olen end alati tervena tundnud,siis pole nagu isegi kontrolliski käinud,olen 24 .Nüüd saan aru,et peaks ära käima,aga kui kuuldakse ,et ma pole end kontrollidagi lasknud,siis arst arvatavasti sõimab mul näo täis,et kuidas küll nii siis,ta on üsna range olekuga selline.Kas te ise võtaksite mind vastu,nüüd kui teate mis mul mureks.Kuigi olen teise polikliinikusse sisse kitjutatud. Marlee.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Võid julgesti pöörduda minu vastuvõtule. Kunagi on ju ikka esimene kord, karta pole küll midagi!
Juba ammu pole mingit kohustust pöörduda oma elukohajärgsesse polikliinikusse.
dr. Seemen