Intiimpesuvahend 30.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Soovitage palun mingi firma intiimpesuvahendit, mis oleks ka seene profülaktikaks.
Kas seda võib kasutada iga päev?

Kas intiimsalvrätid on kuidagi kahjulikud, kui neid kasutada iga päev?
Aitäh!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!
Soovitan Teil kasutada Dercome Femme´t ( Dr. Wolff´i firma), aga ka Alkagin firma poolt vedelik, isotooniline lahus tuppe viimiseks, geel. Kasutada võib neid muidugi iga päev kasvõi mitu korda, kuidas aga ise tunnete.
Intiimsaävratikudki pole kahjulikud, kui Teie nahk on allergiline, kasutage salvrätikuid, mis on mõeldud imikutele.