Kaal 18.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Paar aastat tagasi võtsin kaalust alla (5-6kg), põhjuseks pidevad treeningud. Vähemalt ma ise arvan nii. Ja koos kaalu kadumisega kadusid ka päevad. Päevi polnud 7 kuud ja siis nad hakkasid ja siiamaani on kõik korras. Kuhugi ma oma murega ei pöördunud, aga kas võib olla et miski seal all selle aja jooksul kahjustus?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!
Muretsemiseks pole Teil põhjust. Proovige edaspidi mitte kehakaalu langetada ja menstruatsioonitsükkel peaks Teil reguleeruma.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

kaal ja hormoonid

Tere!

Lõpetasin 2002 a oktoobris Minuleti võtmise, pärast mida muutus aasta jooksul tsükkel ebaregulaarsemaks, päevad kestavad 10-13 päeva ja aastaga tõusis ka kaal ligi 20 kg. Samuti ei õnnestunud ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Ei usu hästi,et kehakaalu tõus on seotud Minuleti järelejätmisest.Estrofem ja Duphaston peaks aitama rasestuda,kas kehakaal sellega langeb,on väga individuaalne ja reeglina see ravimkombinatsioon ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi